Weekend w Siodle

„WEEKEND W SIODLE” , który chcielibyśmy Państwu zaproponować to przede wszystkim intensywne treningi, które będą doskonalić Wasze umiejętności w skokach oraz ogólnie jako jeźdźca. Szkolenia przeprowadzane są w sposób ciekawy i profesjonalny. Treningi w UCHWAT TEAM mają miejsce w rodzinnej posiadłości w Gliniku Zaborowskim. Prowadzone konsultacje jeździeckie są jedyne w swoim rodzaju. W siodle spędzisz minimum 6 godzin przy pomocy instruktorów z międzynarodowym doświadczeniem na koniach sportowych. Celem treningów jest rozwój techniki i umiejętności jazdy konnej przy wykorzystaniu urozmaiconego programu. Po treningach nasi goście mają zapewnioną strefę relaksu. Przygotowany będzie pokój SPA z wanną z hydromasażem i suchą sauną, gabinet masażu, pyszna kolacja, ognisko.

Maksymalna liczba jeźdźców na „WEEKEND W SIODLE” to 6 osób. Trzech jeźdźców będzie brało udział w danej sesji. Treningi przeznaczone są dla osób na etapie rozwoju jeździeckiego, aby doskonalić umiejętności w ciągu weekendu. UCHWAT TEAM będzie pracował z Państwem nad wszystkimi aspektami jazdy konnej, choć koncentrować się będzie przede wszystkim na skokach. Cały pobyt zakończy się zawodami/sparingiem abyś miał szansę sprawdzić czego nauczyłeś się w praktyce. Nasze wczasy są jak żadne inne, proponujemy Państwu co najmniej 6 godzin w siodle w ciągu trzech dni (więcej, jeśli zdecydujesz się zarezerwować dodatkowe lekcje ). Czekamy na Ciebie w naszym ośrodku jeździeckim. Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z pobytu u nas i rozwiniesz swoją technikę jazdy i umiejętności w trakcie pobytu.

Zakwaterowanie

Dwór Maria Antonina – który znajduje się na terenie kompleksu jeździeckiego oferuje zakwaterowanie z widokiem na arenę, jest nowoczesny i praktyczny. Położony w malowniczej dolinie w Gliniku Zaborowskim koło Strzyżowa. Pokoje są przestronne z łazienkami i udogodnieniami. W Dworze Maria Antonina znajduje się bar i restauracja, jak i również duża sala audiowizualna z dostępem do gier PS3. Położenie hotelu jest idealne, można spokojnie korzystać ze spacerów w pobliskim lesie czy z Nordic Walking. Dwór Maria Antonina posiada dwuosobowe, apartament, jak również pokoje jednoosobowe dla tych z Państwa, którzy wolą mieć pokój dla siebie. W pobliżu (5km) znajduje się nowoczesny Park Wodny, jak również oświetlony i dośnieżany stok narciarski z 6 wyciągami.

Jedzenie i Picie

Śniadanie jest w formie bufetu i zawiera gorące i zimne dania. Obiad i kolację można wybrać
z ustalonego wcześniej menu. Do Państwa wyboru jest międzynarodowa i tradycyjna polska
kuchnia. Dostępne są również dania wegetariańskie. Wszystkie posiłki są wliczone w cenę
pobytu, napoje można kupić i opłacać
osobno w barze, który ma szeroki wybór napojów
alkoholowych i bezalkoholowych. Na terenie kompleksu znajduje się również odkryty bar ,
może to być idealne miejsce na wieczorny grill, biesiadę.

Plan Pobytu

Przyjazd pomiędzy 14: 00 a 14: 30. W zależności od czasu przyjazdu jeszcze tego samego
dnia odbędzie się pierwszy zapoznawczy trening. Po przyjeździe otrzymają Państwo prezent
w postaci gadżetów UCHWAT TEAM oraz DWORU MARIA ANTONINA. Poniżej znajduje się
tabela, która przedstawia to, co będą Państwo robić dokładnie podczas pobytu.

Konie

Stajnia UCHWAT TEAM dysponuje końmi z najlepszych stajni hodowlanych z Polski, Niemiec i Holandii. Do dyspozycji swoich klientów mają konie sportowe o rodowodach z najwyższej półki. Są to konie młode startujące na zawodach rasy hanowerskiej, KWPN, holsztyńskiej, bawarskiej, szlachetnej półkrwi. Wszystkie konie startują z powodzeniem w zawodach skokowych często zdobywając nagrody i wyróżnienia. Uchwat Team może pochwalić się końmi, które wygrywały w Czempionatach Polski młodych koni oraz na najwyższej rangi zawodach typu CSIO5*.

Weekend w Siodle