Konie Na Sprzedaż
Stajnia KS Uchwat
ksuchwat.pl

Konie na sprzedaż

Stajnia KS Uchwat z wielką pasją prezentuje swoją ofertę sprzedaży koni. Zostały starannie i profesjonalnie przygotowane, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających miłośników koni. Każdy koń, który opuszcza bramy naszej stajni ma solidne wyszkolenie, które sprawia, że jest gotowy na kolejne sukcesy.

W celu umówienia się na jazdę próbną prosimy o kontakt: SŁAWOMIR UCHWAT +48600288141

Oto Nasze Konie na Sprzedaż:

1. Manchester (Insider VDL x Ahorn)

wałach KWPN ur. 2017r.
wzrost: 174cm
doświadczenie: 135cm
link do pochodzenia horsetelex: kliknij TUTAJ

opis: młody holenderski wałach, który już wielokrotnie podczas zawodów międzynarodowych udowodnił swoją klasę. Manchester jest bardzo przyjemny w jeździe, skacze dokładnie z dużą potęgą. Nadaje się zarówno dla zawodowca jak i dla ambitnego amatora. Wiele koni z jego rodziny żeńskiej startuje już z powodzeniem w konkursach Grand Prix

Manchester

Manchester podczas Cavaliady wszystkie konkursy pokonał bezbłędnie
Międzynarodowy konkurs 130 cm
wygrany konkurs

2. Rico vd Bischop (Di Cantero van Ter Hulst Z x Cornet Obolensky)

wałach BWP ur. 2017r.
wzrost: 169cm
doświadczenie: 120cm
link do pochodzenia horsetelex: kliknij TUTAJ

opis: młody belgijski wałach, który służy młodej amazonce w zbieraniu doświadczenia w konkursach amatorskich. Rico jest bardzo przyjemny w jeździe, skacze dokładnie z dużą siłą. Nadaje się zarówno dla zawodowca jak i dla ambitnego amatora. Wiele koni z jego rodziny żeńskiej startuje już z powodzeniem w konkursach Grand Prix
kon na sprzedaz
Rico vd Bischop

3. Miss-Marvelous B (Carrera VDL x Biscayo)

klacz KWPN ur. 2017r.
wzrost: 170cm
doświadczenie: 125cm
link do pochodzenia horsetelex: kliknij TUTAJ

opis: młoda holenderska klacz. Mimo że swoją karierę sportową rozpoczęła niedawno, wygrała już kilka międzynarodowych konkursów dzięki swojej nienagannej technice i mocnemu galopowi. Miss Marvelous to przyszłościowy koń klasy Grand Prix. Skacze dokładnie z dużą siłą. Nadaje się zarówno dla zawodowca jak i dla ambitnego amatora.

Trening koni ksuchwat.pl Stajnia KS Uchwat
Miss Marvelous B
Miss Marvelous
Miss Marvelous FMR
miss marvelous glinik

4.Newman (Arezzo x Nabbab de Reve)

wałach KWPN ur. 2018r.
wzrost: 167cm
doświadczenie: 120cm
link do pochodzenia horsetelex: kliknij TUTAJ

opis: młody holenderski wałach ze świetną techniką skoku i fantastycznym galopem. Newman bez problemu już jako 5-cio latek radził sobie z przeszkodami o wysokości 120 cm. Te możliwości nie są dziełem przypadku, biorąc pod uwagę jego rodowód. Zarówno jego ojciec Arezzo VDL rywalizował na poziomie 160 cm z Jurem Vrielingiem. Poza tym ojciec matki Nabab de Reve pod belgijskim zawodnikiem startował na Igrzyskach Olimpijskich. Newman to z pewnością koń klasy Grand Prix. Nadaje się zarówno dla zawodowca jak i dla ambitnego amatora.

galeria
Newman
newman