Konie Na Sprzedaż
Stajnia KS Uchwat
ksuchwat.pl

Konie na sprzedaż

Stajnia KS Uchwat z wielką pasją prezentuje swoją ofertę sprzedaży koni. Zostały starannie i profesjonalnie przygotowane, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających miłośników koni. Każdy koń, który opuszcza bramy naszej stajni ma solidne wyszkolenie, które sprawia, że jest gotowy na kolejne sukcesy.

W celu umówienia się na jazdę próbną prosimy o kontakt: SŁAWOMIR UCHWAT +48600288141

Oto Nasze Konie na Sprzedaż:

1. Manchester (Insider VDL x Ahorn)

wałach KWPN ur. 2017r.
wzrost: 174cm
doświadczenie: 140cm
link do pochodzenia horsetelex: kliknij TUTAJ

opis: młody holenderski wałach, który już wielokrotnie podczas zawodów międzynarodowych udowodnił swoją klasę. Manchester jest bardzo przyjemny w jeździe, skacze dokładnie z dużą potęgą. Nadaje się zarówno dla zawodowca jak i dla ambitnego amatora. Wiele koni z jego rodziny żeńskiej startuje już z powodzeniem w konkursach Grand Prix

manek
Manchester
III miejsce w Grand Prix Leśnej Woli
Manchester podczas Cavaliady wszystkie konkursy pokonał bezbłędnie
Międzynarodowy konkurs 130 cm
140 cm Warka

2. Rico vd Bischop (Di Cantero van Ter Hulst Z x Cornet Obolensky)

wałach BWP ur. 2017r.
wzrost: 169cm
doświadczenie: 120cm
link do pochodzenia horsetelex: kliknij TUTAJ

opis: młody belgijski wałach, który służy młodej amazonce w zbieraniu doświadczenia w konkursach amatorskich. Rico jest bardzo przyjemny w jeździe, skacze dokładnie z dużą siłą. Nadaje się zarówno dla zawodowca jak i dla ambitnego amatora. Wiele koni z jego rodziny żeńskiej startuje już z powodzeniem w konkursach Grand Prix
kon na sprzedaz
Rico vd Bischop

3. Miss-Marvelous B (Carrera VDL x Biscayo)

klacz KWPN ur. 2017r.
wzrost: 170cm
doświadczenie: 135cm
link do pochodzenia horsetelex: kliknij TUTAJ

opis: młoda holenderska klacz. Mimo że swoją karierę sportową rozpoczęła niedawno, wygrała już kilka międzynarodowych konkursów dzięki swojej nienagannej technice i mocnemu galopowi. Miss Marvelous to przyszłościowy koń klasy Grand Prix. Skacze dokładnie z dużą siłą. Nadaje się zarówno dla zawodowca jak i dla ambitnego amatora.

Trening koni ksuchwat.pl Stajnia KS Uchwat
Miss Marvelous B
III miejsce w finale średniej rundy 130/135 cm

Miss Marvelous
Miss Marvelous FMR
miss marvelous glinik

4.Newman (Arezzo x Nabbab de Reve)

wałach KWPN ur. 2018r.
wzrost: 167cm
doświadczenie: 120cm
link do pochodzenia horsetelex: kliknij TUTAJ

opis: młody holenderski wałach ze świetną techniką skoku i fantastycznym galopem. Newman bez problemu już jako 5-cio latek radził sobie z przeszkodami o wysokości 120 cm. Te możliwości nie są dziełem przypadku, biorąc pod uwagę jego rodowód. Zarówno jego ojciec Arezzo VDL rywalizował na poziomie 160 cm z Jurem Vrielingiem. Poza tym ojciec matki Nabab de Reve pod belgijskim zawodnikiem startował na Igrzyskach Olimpijskich. Newman to z pewnością koń klasy Grand Prix. Nadaje się zarówno dla zawodowca jak i dla ambitnego amatora.

newman warka
Newman
newman

5.Roman (Zirocco Blue x Toulon )

wałach belgijski ur. 2017r.
wzrost: 167cm
doświadczenie: 130cm
link do pochodzenia horsetelex:

opis: siwy belgijski wałach – urodzony zwycięzca. Roman zwyciężył już wielokrotnie pokonując przeszkody szybko i lekko. Te możliwości nie są dziełem przypadku, biorąc pod uwagę jego rodowód. Jego ojciec Zirocco Blue VDL – najlepszy reproduktor skokwy na świecie wg rankingów jego potomstwa. Poza tym ojciec matki belgijski Toulon pod Wilm Vermier skakał przeszkody 160 cm. Roman to koń do wygrywania! Nadaje się zarówno dla zawodowca jak i dla amatora.

roman
Zirocco Blue x Toulon
zwycięski przejazd Leśna Wola
zwycięstwo w warce

6.Carat (Cornet Obolensky x Landadel)

wałach westfalski ur. 2014r.
wzrost: 169cm
doświadczenie: 140cm
link do pochodzenia horsetelex:

opis: kary niemiecki wałach z dużą siłą skoku i bardzo dobrą techniką z dobrymi wynikami z konkursów dużej rundy (140cm) !

carat  konie
carat (cornet obolensky x landadel)
konkurs w Gliniku